Gradonačelnica Vodica Nelka Tomić: Svima zahvaljujem na ukazanom povjerenju, obećavam da vas neću iznevjeriti

Ocjeni sadržaj
(18 glasova)
0

Zahvaljujem se svim svojim sugrađanima, koji su glasali za mene i onima koji nisu. Čestitam svojoj protukandidatkinji Sanji Radin Mačukat na uspjehu što je ušla u drugi krug. Svima još jednom zahvaljujem na ukazanom povjerenju, obećavam da ih neću iznevjeriti, svakodnevno ću osluškivati potrebe sugrađana i raditi na onome što im najviše treba – izjavila je nova gradonačelnica Vodica, dr. Nelka Tomić

Veselo je večeras u hotelu Kristina gdje svoju pobjedu proslavlja dr. Nelka Tomić zajedno sa svojim zamjenikom Stipom Bostinom i mnogobrojim prijateljima, članovima i simpatizerima HDZ-a koji su joj dali podršku tijekom ovih lokalnih izbora.

Prema neslužbenim podacima DIP-a od 4381 birača, za dr. Nelku Tomić glasovalo je 2454 birača (56,01%), za mag. bibl. Sanju Radin Mačukat glasovalo je 1831 birača (41,79%) dok je nevažećih listića bilo 96.

I u drugom stožeru unatoč izbornom neuspjehu ne manjka veselja

IMG_4942.JPG

Čestitam mojoj protukandidatkinji na izbornom rezultatu. Želim reći da izražavam veliko žaljenje što glasači pojedinih političkih opcija nisu glasali za promjene. Mi na ovom zasigurno nećemo stati i krenut ćemo dalje u borbu za pravdu i poštenje sa naša tri vijećnika unutar Gradskoga vijeća. Sretna sam i smatram da smo mi pobjednici ovih izbora. Mi smo druga stranka u Gradu Vodicama, nadam se da će to tako i ostati. Ovim putem pozivam sve građane Grada Vodica bez obzira na izborni rezultat koji je ostvarila njihova kandidatkinja HDZ-a da se aktivno uključe upravljanjem Grada Vodica i da ne popuštaju, jer ako su rekli da su na pravom putu, a dosad bili na krivom, nadamo se da će i oni imati zaokret prema pravom istinskom putu ka promjenama. - izjavila je Sanja Radin Mačukat

Najnovije
  • Nedjeljni đir po Vodicama: Početak ljeta unatoč oblačnom vremenu mnogi iskoristili za šetnju i odmor na plaži
    Information
    Podijeli
    Information

Nedjeljni đir po Vodicama: Početak ljeta unatoč oblačnom vremenu mnogi iskoristili za šetnju i odmor na plaži

Information
Najčitanije

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Leć - Vodice
+385 22 443 787

TRŽNICA VODICE

Slider
Oglasi
Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju za portal INFOVODICE putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close