10 Tra 2021
    957

Pogledajte promo spot sniman na atraktivnim lokacijama

Twirling klub Vodice obilježio svjetski dan Twirlinga

Ocjeni sadržaj
(4 glasova)
Poslijednja izmjena dana Petak, 16 Travanj 2021 20:56

Povodom obilježavanja 5-te obljetnice Svjetskog dana twirlinga koji se obilježava 10. travnja, članice Twirling kluba Vodice i ove su godine sudjelovale u zajedničkoj koreografiji koju plešu svi twirleri svijeta kako bi zajednički što bolje promovirali twirling sport i svoju državu u svijetu, kao i potakli mlade da se bave ovim sportom. 

-    Ove godine nam je posebno bilo važno napraviti lijepu snimku kako bi u ovim teškim vremenima, kada smo svi zbog epidemioloških mjera u nemogućnosti normalno trenirati i odlaziti na natjecanja, među naše sportaše uveli malo sunca i radosti, pa smo zahvaljujući lijepom vremenu uspjeli snimali na našoj plaži Vruje i na lokaciji hotela Olympia i Sky, te se nadamo kako će se svidjeti svima. – poručile su iz TK Vodice

Promo spot se osim na stranici Twirling kluba Vodice, prikazuje na stranicama Croatian Twirling Federation i World Baton Twirling Federation, te na njihovom Instagramu, a time su ujedno i promovirali naš Klub i naš Grad Vodice.

-    Zahvaljujemo našim curama koje su mogle sudjelovati o ovom snimanju, vodstvu Olympia Vodice d.d. na odobrenju za snimanje i našem Mirsadu na uloženom vremenu i trudu oko snimanja – zaključile su

Pogledajte video

djelomob1.jpg

Najnovije
  • Information
    Podijeli

    Foto đir nedjeljom: Oj, Vodice garofula kito, misto moje ugodno i lipo...

    Information
Najčitanije
Oglasi

Infovodice - Informativno oglasni portal Grada Vodica

Please publish modules in offcanvas position.

Please enter your phone number
and we call you back soon

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Pošaljite vijest ili fotografiju za portal INFOVODICE putem Whatsup-a

Kontakt

Kontakt

Close