Svi 29, 2014 3368

Igrač NK Vodica Josip Juričev pozvan u amatersku reprezetaciju Dalmacije

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Nakon sjajnih igara ove sezonu u dresu NK Vodica najbolji strjelac ŽNL Josip Juričev pozvan je na okupljanje amaterske reprezentacije Dalmacije.

josipjuricev

Nakon što je u utakmici između amaterske selekcije Šibenske županije protiv selekcije Zadarske županije bio najbolji igrač na terenu, te je postigao 2 zgoditka, još je jednom potvrdio svoju visoku formu, a za nagradu je stigao je poziv izbornika Ivana Gudelja za reprezentativno okupljanje. Inače amaterska reprezentacija okuplja igrače koji nisu nikad imali porofesionalni status u nakom klubu.

Okupljanje je danas u Vranjicu, te se nadamo da će se Josip izboriti za dres amaterskog reprezentativca Hrvatske, što bi bila ogromna čast za naš klub i za naš grad.

Tags
Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 08 Lipanj 2014 01:03
djelomob1.jpg