Prosinac 13, 2019

Članovi karate kluba ‘’Okit ‘’iz Vodica osvojili su 5 medalja na Međunarodnom karate turniru 19.’’DBG Open’’ u Čitluku kod Međugorja.

Od siječnja pa do kraja kolovoza Karate klub Okit ostvario je najbolju i najuspješniju polusezonu od osnutka kluba davne 2002.

Članice karate kluba ‘’OKIT’’ iz Vodica osvojile su 6 medalja na školskom Prvenstvu Hrvatske koje je održano u Đurđevcu. U ukupnom poretku su bile treće iza Male Subotice i Bregane. Iza Vodica su ostale ekipe škola iz Zagreba, Rijeke, Vukovara i druge.

Članovi karate kluba ’’Okit’’ protekli vikend su sudjelovali na dva turnira. U subotu na ‘’DBG-Openu‘’ u Čitluku kod Međugorja i na turniru ‘’Karlovac open’’ u nedjelju.

Članovi karate kluba „OKIT" osvojili su 4 medalje na Međunarodnom karate turniru ''Kup Jadrana'' koji je održan proteklog vikenda u Splitu.

Iz karate kluba Okit pozivaju Vas da se upišete u XXII generaciju novih članova Karate kluba "Okit Vodice" iz Vodica.
A evo što iz karate kluba Okit kažu zašto se upisati u školu karatea

Članovi karate kluba ''Okit'' iz Vodica osvojili su 13 medalja na Prvenstvu Dalmacije za mlađe kategorije koje je održano proteklog vikenda u Opuzenu.

ploceopen2013
Članovi karate kluba ''Okit Vodice'' osvojili su 3 medalje na turniru ''Ploče open 2013.''

Karakte klub Okit Vas poziva de se upišete u XXII. generaciju novih članova vodičkog karate kluba. Zašto?

kkokit-kupjadrana
Članovi karate kluba Okit osvojili su osam medalja na Međunarodnom kupu Jadrana koji je održan u nedjelju 17. ožujka u splitskim Gripama na kojem se borilo 600 karataša iz 65 klubova iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.