06 Tra 2021
    872

Za nogometaše Vodica kobna je bila završnica prvog dijela

Pinčić o visokom porazu u Otoku: 'Morao je doći i takav dan'

Nogometaši Vodica nisu se usrećili u 21. kolu 3.HNL jug. Na gostovanju kod OSK-a poraženi su s visokih 4:0, što im je drugi poraz u nastavku sezone (upisali su i dvije pobjede i jedan remi), a na ljestvici su ostali na predzadnjem mjestu, s bodom više od dubrovačkog GOŠK-a (i utakmicom više), te s bodom manje od petnaestoplasiranog Zmaja.

Trener Marko Pinčić složio se s našom konstatacijom da je utakmica u Otoku bila najslabija od kada je on sjeo na klupu Vodičana.

- Istina, morao je doći i takav dan. Sve je stalo unutar pet minuta prvog poluvremna kada smo primili tri gola. Do tada smo bili jako dobri, mogu kazati čak i dominantniji, ali što je tu je, idemo dalje. Na žalost plaćamo danak situaciji od prije, još nemamo konstantnu, još moramo puno raditi, ali uvjeren sam da ćemo biti sve bolji i na kraju ostvariti primarni cilj, a to je ostanak u ligi – kazao nam je Pinčić.

Kako je kazao trener Vodičana, za njih je kobna bila završnica prvog dijela. Prvo je Tadić u 38. minuti zabio za 1:0, da bi Barać u 45. povisio na 2:0, a već u sljedećem napadu isti je igrač zabio za 3:0. U nastavku su gosti imali par šansi, ali nisu ih realizirali. Umjesto toga, u sudačkoj su nadoknadi primili i četvrti gol, a strijelac je bio Kuliš.

Vodičku momčad u sljedećem kolu čeka težak ispit. U Račice stiže ambiciozni Split.

- Kvalitetna su momčad, složili su respektabilnu ekipu i jedni su od favorita lige, iako mislim da previše zaostaju za vodećim Jadranom. Cijenim ih jako, znamo da neće biti lako, kao što uostalom nije lako ni protiv jedne ekipe, ali igramo kući, želimo se prikazati u što boljem svjetlu, odigrati jednu pravu utakmicu i pokušati ostvariti pozitivan rezultat. Ponavljam, svoj cilj znamo i dat ćemo sve od sebe da ga ostvarimo – zaključio je Marko Pinčić.
(foto: NK OSK Otok)