1445

Druga uzastopna pobjeda

Nogometaši Vodica skinuli lidera i uhvatili priključak sa sredinom ljestvice

(4 glasova)

Nogometaši Vodica upisali su novu veliku i važnu pobjedu u borbi za ostanak u 3.HNL jug. Na Račicama su u 24. prvenstvenom kolu sa 2:0 svladali prvoplasirani Jadran LP iz Ploča, što je momčadi trenera Marka Pinčića drugi uzastopni trijumf nakon što su u prošlom kolu u gostima svladali Kamen.

S obzirom da je BŠK Zmaj iz Blata izgubio na domaćem terenu od Kamena, Vodičani posljednjeplasiranoj momčadi bježi tri boda, preskočili su i Hrvatski vitez iz Posedarja s kojim su sada bodovno izjednačeni. Na dohvat ruke su, pak, dubrovački GOŠK, koji je pobjednički gol protiv OSK-a postigao u posljednjim sekundama, Primorac iz Biograda, koji je za remi protiv Zagore zabio u 89. minuti, te Sloga iz Mravinaca koja će svoj dvoboj 24. kola odigrati u nedjelju.

Te tri ekipe Vodičanima bježe samo jedan bod, dok primjerice desetoplasirani Kamen ima tri boda više.

Što se tiče golova u subotnjoj utakmici, mrežu Pločana u posljednjim trenucima prvog poluvremena načeo je Munega, da bi konačnih 2:0 u 54. minuti postavio Sarić. U sljedećem kolu nogometaši Vodica gostuju kod Zmaja iz Makarske.

(foto: Naši Tići)