Nastavljen pozitivan niz trećeligaša s Račica

Tri gola za nova tri punta vodičkih nogometaša i skok na ljestvici

(1 Glasaj)
Poslijednja izmjena dana Srijeda, 28 Travanj 2021 20:39

Nogometaši Vodica i dalje marljivo skupljaju bodove u jesenskom dijelu 3.HNL jug. U srijedu su u 26. kolu uzeli puni plijen svladavši na domaćem terenu Neretvu sa 3:0.

Bila je to peta utakmica u nizu momčadi trenera Marka Pinčića bez poraza što se itekako osjetilo na ljestvici. Vodičani su, naime, skočili na četrnaesto mjesto s 30 osvojenih bodova, koliko imaju i dvanaestoplasirani GOŠK i trinaestoplasirani Kamen, dok im primjerice devetoplasirana Urania bježi samo tri punta. Na dnu ljestvice su, pak, Neretva sa 28, Primorac sa 27 te posljednjeplasirani Zmaj iz Blata sa 24 osvojena boda.

Što se tiče dvoboja s Metkovčanima, načeo ih je Kolumbijac Mena na isteku prvog poluvremena. Nakon deset minuta igre u nastavku vodstvo domaćina povećao je Munega, da bi konačnih 3:0 u 62. minuti, svojim dvanaestim prvenstvenim golom, postavio Nikola Marić.

U sljedećem kolu koje se igra za vikend Vodice će u županijskom derbiju gostovati kod unešićke Zagore, koja nije baš u nekoj formi. Naime, u prošlom je kolu poražena na Borovištu sa 4:0 od Hrvatskog viteza, da bi danas istim rezultatom izgubila na gostovanju kod Sloge iz Mravinaca.

(foto: NK Vodice)