Svi 08, 2021 591

Primorac odnio bodove

Porazom u susjedskom derbiju prekinut niz vodičkih nogometaša

Niz prvenstvenih utakmica bez poraza nogometaša Vodica zaustavio se na brojci šest. Prekinuo ga je Primorac iz Biograda, koji je na Račicama slavio sa 2:1, i tako preskočio Vodičane na ljestvici.

Naime, uoči susjedskog derbija momčad trenera Marka Pinčića imala je bod više od one trenera Krešimira Sunare, što će reći da su Vodičani ostali na 31 osvojenih punata te nakon nepotpunog 28. kola drže 14. mjesto, dok je Primorac sada 11. sa 33 boda na kontu.

Domaćin je već u prvoj minuti doživio 'hladan tuš' na Račicama, kada je mrežu zatresao Mondziaou. Stvari je na početak u 18. minuti vratio Petričević, da bi Mondziaou u 52. minuti zabio svoj drugi gol i, pokazat će se, postavio konačan rezultat. Priliku za povratak na pravi put nogometaši Vodica imat će u sljedećem kolu na gostovanju kod Hrvatskog viteza iz Posedarja, koji ima bod više, ali i dvije utakmice manje.

(foto: NK Vodice)