Siječanj 02, 2022 1476

Dječak Leon iz Vrpolja kod Knina prva je beba rođena u 2022. godinu u našoj županiji

Ocjeni sadržaj
(0 glasova)

Župan Šibensko-kninske županije dr. sc. Marko Jelić, u društvu gradonačelnika Grada Knina Maria Ćaćića i predsjednika Gradskog vijeća Grada Knina Dragana Miličevića, posjetio je danas rodilište Opće i veteranske bolnice „Hrvatski ponos“ Knin gdje je i ove godine rođena prva beba u našoj županiji.

Dječak Leon rođen je 19 minuta nakon ponoći prvoga dana 2022. godine, a njegovoj majci Vedrani Pranić Varnica, iz Vrpolja kod Knina, župan i izaslanstvo Grada Knina posredstvom bolničkog osoblja uručili su prigodne poklone i čestitke. 

„U novogodišnoj noći dobili ste najdragocjeniji mogući dar, svoje prvo dijete, na čemu Vam od srca čestitam. Malenom Leonu i cijeloj Vašoj obitelji želim svako dobro; puno zdravlja, sreće i obilje Božjeg blagoslova.“, stoji u županovoj čestitci.

Prvorođenoj bebi u Šibensko-kninskoj županiji u 2022. godini župan je darovao i novčani iznos od 5.000,00 kuna.

Vaša reakcija na članak
djelomob1.jpg